LEV
Lenovo Idea Tab Pro MediaTek 8300 12.7"Touch 3K LTPS 400nits Glossy 144Hz 8/128GB ARM G615 Seafoam Green + Pen
1 804,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Żyroskop | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Gmail |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Maps |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Docs |
| Czujnik Halla | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Music |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Kids Space |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Drive |
| GPS | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Chrome |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Play |
| Wsparcie aplikacji Google | YouTube |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Sheets |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Duo |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Photos |
| Galileo | Tak |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Maksymalna moc ładowania | 45 W |
Wyświetlacz
| Jasność | 400 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran matowy | Nie |
| Typ matrycy | LTPS |
| Przekątna ekranu | 32,3 cm (12.7") |
| Rozdzielczość | 2944 x 1840 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | 3K |
Bateria
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 11 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
Kamera
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Seafoam Green |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Audio
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Producent głośników | JBL |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Typ złącza dokowania | Lenovo Pogo Pin |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
Sieć
| Typ karty SIM | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
Zawartość opakowania
| Rysik | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Kabel USB typu C | Tak |
Ochrona
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Szerokość produktu | 291,8 mm |
| Wysokość produktu | 189,1 mm |
| Waga produktu | 620 g |
Procesor
| Cache procesora | 4 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,35 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Dimensity 8300 |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G615 MC5 |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].