LEV
Lenovo Idea Tab Pro TB373FU MediaTek Dimensity 8300 12.7" 3K 400nits 144Hz 8/128GB ARM G615 MC5 WiFi + Pen Luna Grey
1 732,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR,RoHS |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 2944 x 1840 px |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Typ matrycy | LTPS |
| Przekątna ekranu | 32,3 cm (12.7") |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | 3K |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
Bateria
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
Grafika
| Karta graficzna | Mali-G615 MC5 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
Procesor
| Producent procesora | MediaTek |
| Typ procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Dimensity 8300 |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | UFS |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 189,1 mm |
| Wysokość produktu | 6,9 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Szerokość produktu | 291,8 mm |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Moc
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5~11 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 45 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4,5 A |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Rysik | Tak |
Wydajność
| Czujnik Halla | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Galileo | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| GLONASS | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].