LEV
Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RTX 5050 8GB 60Wh Win11 Luna Grey
5 198,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | RoHS |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Model procesora | i5-13450HX |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
Grafika
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
Audio
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Szerokość produktu | 359,9 mm |
| Głębokość produktu | 258,7 mm |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel HM770 |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 170 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Kamera
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Bateria
| Pojemność baterii | 60 Wh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].