LEV
Lenovo Tab 10 MediaTek Helio G85 10.1" WUXGA 400nits 60Hz Touch Arm 4/128GB Mali-G52 MC2 WiFi Android Luna Grey
750,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0 (only available for TB311FU) ErP Lot 6/26 RoHS compliant TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Nośniki | eMMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 1x1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| WWAN | Niezainstalowany |
Procesor
| Producent procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | Helio G85 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP52 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 425 g |
| Szerokość produktu | 235,7 mm |
| Wysokość produktu | 7,5 mm |
| Głębokość produktu | 154,4 mm |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G52 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
Wydajność
| Galileo | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| BeiDou | Tak |
Zawartość opakowania
| Etui na tablet w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].