LEV
Lenovo Tab MediaTek Helio G85 10.1" WUXGA IPS 400nits 60Hz Touch 4/128GB Arm Mali-G52 5100mAh Android Polar Blue
750,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Polar Blue |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Bateria
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Kamera
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Sieć
| WWAN | Niezainstalowany |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
Wydajność
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| GPS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Typ procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio G85 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 154,5 mm |
| Szerokość produktu | 235,7 mm |
| Waga produktu | 425 g |
| Wysokość produktu | 7,5 mm |
Grafika
| Karta graficzna | Mali-G52 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Nośnik danych
| Nośniki | eMMC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
Pozostałe funkcje
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].