LEV
Lenovo Tab One MediaTek Helio G85 8.7" HD IPS 480nits 60Hz 4/64GB Arm Mali-G52 WiFI Android Luna Grey
577,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR,RoHS |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Klasa łatwości naprawy | A |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 4853 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
Sieć
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
Wydajność
| Czujnik Halla | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| GLONASS | Tak |
Wyświetlacz
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1340 x 800 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 480 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 8,7" |
Bateria
| Dołączony akumulator | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
Kamera
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Luna Grey |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Zamienny (odłączalny) |
| Kolor produktu | Szary |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMMC |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 124,8 mm |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G52 MC2 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio G85 |
| Typ procesora | MediaTek |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].