LEV
Lenovo Yoga Tab Plus Snapdragon SD8G3 12,7" 3K 144Hz 16/256GB Adreno 750 + Pen Android Tidal Teal
3 278,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | TÜV certified High Visibility |
Procesor
| Producent procesora | Qualcomm |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Model procesora | 8 Gen 3 |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 32,3 cm (12.7") |
| Jasność | 650 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LTPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 2944 x 1840 px |
| Typ HD | 3K |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 188,3 mm |
| Szerokość produktu | 290,9 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 640 g |
Bateria
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 11 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
Pozostałe funkcje
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
Nośnik danych
| Nośniki | UFS |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Typ złącza dokowania | Lenovo Pogo Pin |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| WWAN | Nie |
| NFC | Nie |
| Typ karty SIM | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Rysik | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Morski |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Tidal Teal |
Kamera
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
Audio
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 6 |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Producent głośników | Harman Kardon |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
Wydajność
| Wsparcie aplikacji Google | Google Chrome |
| Wsparcie aplikacji Google | YouTube |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Sheets |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Duo |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Music |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Play |
| Wsparcie aplikacji Google | Gmail |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Maps |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Photos |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Kids Space |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Drive |
| Akcelerometr | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Docs |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
Moc
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
Funkcje telefonu
| Połączenie głosowe | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Wydajność NPU do | 20 TOPs |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].