LEV
Lenovo Yoga Tab QCM8650Q 11.1" 3.2K IPS 600nits 144Hz 8/256GB Adreno 750 WiFi Seashell
2 888,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 165,8 mm |
| Waga produktu | 458 g |
| Wysokość produktu | 6,2 mm |
| Szerokość produktu | 255,5 mm |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 28,2 cm (11.1") |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 3200 x 2000 px |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Typ matrycy | LTPS |
| Typ HD | 3.2K |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Pojemność baterii | 8860 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Karta graficzna | Adreno 750 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
Procesor
| Typ procesora | Snapdragon |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Model procesora | 8 Gen 3 |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 101° |
Nośnik danych
| Nośniki | UFS |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Audio
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Pozostałe funkcje
| Stopień ochrony IP | IP53 |
| Regulacja głośności | Przyciski |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Rysik | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Seashell |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
Ochrona
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
Procesor neuronowy (NPU)
| Wydajność NPU do | 20 TOPs |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].