MPM
Lodówka French Door MPM-351-SBF-07 night inox,wys. 186cm, poj. 320 L, NO FROST
3 225,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 129 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 12 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 79 kg |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Wysokość produktu | 1860 mm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Głębokość produktu | 690 mm |
Wydajność
| Pojemność netto | 320 l |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Dozownik wody | Nie |
| Funkcja urlopu | Tak |
| System No Frost | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 39 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 250 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Rodzaj produktu | Drzwi francuskie |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 191 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].