HNC
Lodówka HKB 4188 HEINRICH'S white
510,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Cechy
| Rozmrażanie ręczne | Tak |
| Typ produktu | Lodówka |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Rodzaj sterowania | Obrotowe |
| Kolor produktu | Biały |
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 45 l |
| Ilość półek | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
Ergonomia
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Roczne zużycie energii | 80 kWh |
Moc
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 220-240 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Długość produktu | 468 mm |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Szerokość produktu | 445 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].