LG-
Lodówka LG GBV3200CPY (OUTLET)
3 493,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność brutto | 419 l |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Tryb klimatu | T |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
| Autodiagnostyka | Tak |
| Pojemność netto | 387 l |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 83 kg |
| Głębokość opakowania | 745 mm |
| Wysokość opakowania | 2135 mm |
| Szerokość opakowania | 634 mm |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 277 l |
| Stojak na butelki | Tak |
| Pojemność lodówki brutto | 292 l |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 79 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 2030 mm |
| Głębokość produktu | 675 mm |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 110 l |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 127 l |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
Fresh zone
| Świeży konwerter | Tak |
| Komora Fresh zone | Nie |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 174 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 64 |
Ergonomia
| Alarm temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].