MPM
Lodówka MPM-125-CZ-11/E srebrna 115cm dark inox
1 231,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 2,4 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 28 l |
| Ilość szuflad zamrażarki | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Waga netto | 28 kg |
| Waga brutto | 31 kg |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 165 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło |
| System No Frost | Nie |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Czynnik chłodzący | R600a |
Wydajność
| Pojemność netto | 117 l |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Tryb klimatu | N |
| Poziom hałasu | 40 dB |
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 89 L |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].