MPM
Lodówka MPM-200-CJ-29/E biała, poj 190L, wys. 122 cm
1 221,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Panel sterowania | Tak |
Moc
| Roczne zużycie energii | 143 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 176 l |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
Wydajność
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Pojemność netto | 190 l |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 14 l |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 1 kg/24h |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 1220 mm |
| Waga produktu | 35 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].