MPM
Lodówka MPM-215-KB-38/E biała, 150 cm, poj. 215L, poziom hałasu 40 dB
1 374,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Biały |
| Dwustronne drzwi | Tak |
Moc
| Roczne zużycie energii | 205 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1500 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48 kg |
| Waga produktu | 44 kg |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Pojemność brutto | 215 l |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].