MPM
Lodówka MPM-215-KB-39/E dark inox, 150 cm, poj. 215L, poziom hałasu 40 dB
1 427,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 14 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 69 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3,2 kg/24h |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Wydajność
| Pojemność netto | 215 l |
| Tryb klimatu | N |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
Lodówka
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Pojemność lodówki netto | 138 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Typ lamp | LED |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Średnia waga chłodnicza | 71 g |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Dark Inox |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 205 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 1500 mm |
| Waga produktu | 44 kg |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 48 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].