MPM
Lodówka MPM-46-CJ-08 czarna, poj. 40L, wys. 51cm, szer. 44cm
583,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2549908 |
Konstrukcja
| Typ chłodziarki | Sprężarkowa |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Pojemność netto | 40 l |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Poziom hałasu | 39 dB |
Lodówka
| Liczba półek w lodówce | 1 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16 kg |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 79 kWh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].