MPM
Lodówka Multi Door MPM-503-SSI-11 czarne szkło, 190 cm, Total No Frost, Slot-In
6 108,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 597 mm |
| Szerokość produktu | 905 mm |
| Wysokość produktu | 1902 mm |
| Waga produktu | 94 kg |
Lodówka
| Pojemność lodówki brutto | 349 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Typ lamp | LED |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość półek | 3 |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 312 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Pozostałe funkcje
| Dwustronne drzwi | Tak |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki brutto | 76 l |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -18 °C |
| Ilość szuflad zamrażarki | 6 |
Wydajność
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| System chłodzenia | Multi- Flow |
| Pojemność brutto | 505 l |
| System No Frost | Tak |
| Funkcja Wakacje | Tak |
| Kompresor inwerterowy | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Smart Sensors | Tak |
| Wskaźnik częstości otwierania drzwi | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2103301 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].