RAV
Lodówka Ravanson LKK-50E
529,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Lodówka
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Pojemność lodówki netto | 40 l |
| Zakres regulacji temperatury w lodówce | 0 - 10 °C |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 14,5 kg |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość produktu | 487 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,5 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 4 l |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -5 °C |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Poziom hałasu | 41 dB |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].