RAV
Lodówka Ravanson LKK-90B (czarny)
698,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ergonomia
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Regulowany termostat | Tak |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ lamp | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Wydajność
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Tryb klimatu | ST - N |
| Pojemność netto | 91 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
Lodówka
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Zbiornik na warzywa | Tak |
| Regulowane półki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 81 l |
| Zakres temperatur (T-T) | 0 - 10 °C |
| Materiał półek | Szkło |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 830 mm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Szerokość produktu | 470 mm |
Moc
| Roczne zużycie energii | 85 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zamrażarka
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 10 l |
| Temperatura zamrażarki (maksymalna) | - 6 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].