RAV
Lodówka Ravanson LKK-90ES
707,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiał półek | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 20 kg |
| Wysokość opakowania | 845 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22 kg |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość produktu | 830 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Zakres regulacji temperatury w lodówce | 0 - 10 °C |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Pojemność lodówki netto | 81 l |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -6 °C |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 10 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 85 kWh |
Wydajność
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Pojemność netto | 91 l |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Klasa emisji hałasu | C |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].