RAV
Lodowka Retro Ravanson LKK-250RC
2 484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 3 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 14 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 64 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -18 °C |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Kremowy |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 57 g |
| Głębokość opakowania | 645 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość produktu | 1842 mm |
| Wysokość opakowania | 1870 mm |
| Waga produktu | 52 kg |
| Głębokość produktu | 585 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 10 °C |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
Lodówka
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 186 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
| Typ lamp | LED |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 201 kWh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].