SMK
Lodówka Sam Cook Multi Door PSC-WG-1010/B czarna
4 471,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 191 l |
| Liczba wyjmowalnych półek | 2 |
| Tryb ECO | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Funkcja Wakacje | Tak |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pojemnik na jajka | Tak - podwójny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność brutto | 472 l |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Wyjmowany pojemnik | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zasilanie | 230 V ~ 50 Hz |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| System chłodzenia | Multi- Flow |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Komora świeżości Fresh Box | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Szerokość produktu | 790 mm |
| Waga produktu | 94 kg |
Zamrażarka
| Liczba przegródek | 6 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 129 l |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -18 °C |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Temperatura otoczenia | 10 - 43 °C |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 280 kWh |
Oświetlenie
| Oświetlenie LED | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 310704 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].