MPM
Lodówka Side By Side MPM-563-SBS-14/N inox, wys. 177 cm, Total No Frost
3 440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 185 l |
| Przegródki na drzwiach zamrażarki | 4 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Liczba półek w zamrażarce | 5 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 14 kg/24h |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pozycja zamrażarki | Umieszczona z boku |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 81 kg |
| Wysokość produktu | 1770 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 660 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Roczne zużycie energii | 313 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Kolor produktu | Inox |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
Lodówka
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Ilość szuflad | 1 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 347 l |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
Wydajność
| Pojemność netto | 439 l |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].