LGC
LOGIC OBUDOWA J23 PRO USB-C BLACK
150,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Nie |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Nie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Nie |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Boczne okno | Nie |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 29 cm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 363 mm |
| Szerokość produktu | 207 mm |
| Wysokość produktu | 412 mm |
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
Zasilanie
| Zasilacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].