MEO
Lokówko-prostownica do włosów 2w1 55W MAESTRO MR-263
49,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
Konstrukcja
| Obrotowy kabel | Tak |
| Blokada płytek | Tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Średnica lokówki (max) | 2,9 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Kolor produktu | Różowe złoto |
Waga i rozmiary
| Wymiar płytek | 10 x 3 cm |
| Długość produktu | 295 mm |
Wydajność
| Prostowanie włosów | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Lokówko-prostownica |
| Temperatura (maks) | 210 °C |
Moc
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 55 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].