ADL
Prostownica do włosów ADLER AD 2326
99,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Model | Prostownica |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Temperatura (min) | 140 °C |
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
| Obracany przewód | Przewód obracający się o 360 stopni |
Moc
| Moc maksymalna | 120 W |
| Moc | 47 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].