MDU
M-AUDIO BX3 Pair BT - Para Monitorów Odsłuchowych Bluetooth
531,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zasięg Bluetooth | 30,5 m |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 85 W |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Zakres częstotliwości | 80 - 22000 Hz |
| Moc szczytowa (PMPO) | 120 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 3,35 kg |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 208 mm |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 2 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Wydajność
| Materiał obudowy | MDF |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny, Audio (3.5mm) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].