MDU
M-AUDIO FORTY SIXTY - Aktywny Monitor
635,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 335 mm |
| Głębokość produktu | 218 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
Głośniki
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Ilość przetworników | 2 |
Porty i interfejsy
| Wejście TRS 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Wejście XLR | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-120 V; 220-240 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Materiał
| Materiały | MDF |
Audio
| Pasmo przenoszenia | 39 - 22000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 120 dB |
| Maksymalny SPL | 113 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].