MCK
Mackie CR5 BT - Aktywne monitory z Bluetooth
960,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Kontrolka LED | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 13,3 cm (5.25") |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
Porty i interfejsy
| Wejście zasilania | 100-240 |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście RCA (L, P) | Tak |
| Wejście TRS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście TRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga głośnika prawego | 6,9 kg |
| Waga głośnika lewego | 6,9 kg |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
Wydajność
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Materiał obudowy | MDF |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
| Zakres częstotliwości | 50 - 20000 Hz |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3000 Hz |
| Maksymalny SPL | 105 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].