BRO
Maszyna do szycia Brother RL417
652,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Automatyczny nawlekacz nitki | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Liczba wzorów ściegów | 17 |
| Wolne ramię | Tak |
| Funkcje maszyny do szycia | Szycie |
| Szerokość szwu | 5 mm |
| Długość szwów | 4 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 6,1 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
Moc
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].