BRO
Maszyna do szycia Brother X17S
575,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba dziurek na guziki | 1 |
| Funkcje maszyny do szycia | Szycie |
| Pedał sterowania nożnego | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowane światło | Tak |
| Szerokość szwu | 5 mm |
| Wałek pionowego napędu transportera | 6 punktów |
| Liczba wzorów ściegów | 17 |
| Typ dziurki guzika | Czterostopniowy |
| Długość szwów | 4 mm |
| Wolne ramię | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Półautomatyczna maszyna do szycia |
| Prędkość szycia | 750 SPM |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
Moc
| Typ zasilacza | Elektromechaniczny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].