BOS
Maszynka do mielenia BOSCH MFW2510W
391,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Akcesoria w zestawie | Sitka o średnicy oczek: 3,8 / 8 mm, Nasadka masarska |
| Bluetooth | Nie |
| Długość przewodu | 1 m |
| Popychacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wydajność | 1,7 kg/min |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 350 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać w wodzie ani innych płynach. |
| Ostrzeżenia | Przeczytać instrukcję przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].