BOS
Maszynka do mielenia BOSCH MFW2520W
356,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Osłonki wędliniarskie | Tak |
| Producent Kebbe | Tak |
Szczegóły techniczne
| Metalowa, ziarnista wkład do mielenia (8mm) | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Metalowy, gładki wkład do mielenia (4mm) | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Rozmiar otworów w płycie młynka | 8 mm |
| Rozmiar otworów w płycie młynka | 4 mm |
| Moc | 1500 W |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 3,8 kg |
| Waga produktu | 3,48 kg |
| Wysokość opakowania | 295 mm |
| Szerokość opakowania | 291 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać w wodzie ani innych płynach. |
| Ostrzeżenia | Przeczytać instrukcję przed użyciem. |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 48 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].