END
Mata podłogowa ENDORFY Floor Pad 110C
227,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Średnica | 110 cm |
| Wysokość opakowania | 1100 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Wysokość produktu | 2,2 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kształt | Okrągły |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].