END
Mata podłogowa ENDORFY Floor Pad 120R
227,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 2,2 mm |
| Głębokość produktu | 900 mm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,9 kg |
| Wysokość opakowania | 915 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].