ASR
Mini PC Asrock Jupiter X600
1 246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB4 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście mikrofonowe | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
Nośnik danych
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Ilość złączy SATA III | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
Wydajność
| Typ produktu | Komputer mini typu barebone |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Konstrukcja
| Układ płyty głównej | AMD X600 |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor produktu | Czarny |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 6400 MHz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].