ASU
Mini PC ASUS PN64 PN64-B 2S WOC/1220P/NM/NH
1 740,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Moc
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Typ zasilacza | Zasilacz zewnętrzny |
| Zasilanie | 90 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4,74 A |
Audio
| Wbudowane głośniki | Nie |
Cechy szczególne procesora
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mini PC |
| Kensington Lock | Tak |
| Obudowa | Mini PC |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Procesor
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Model procesora | i3-1220P |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 4,4 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 3,3 GHz |
| Wydajne rdzenie | 2 |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 kg |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
Pamięć
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].