MAK
Minikompresor 18V bez aku DMP181Z MAKITA
607,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Długość przewodu | 0,65 m |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Nadmuch | 22 l/min |
| Nacisk pompy | 11,1 bar |
| Właściwe wykorzystanie | Rower |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Dołączony wąż | Tak |
| Igła do pompowania | Tak |
| Ładowarka | Nie |
Moc
| Napięcie operacyjne | 18 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Wysokość produktu | 231 mm |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].