EIN
Młot udarowy 18V TP-HD 18/22 D LI BL-SOLO 4514277 EINHELL
773,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba biegów | 1 |
| Wiercenie | Tak |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Dłutowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
Wydajność
| Energia uderzenia | 2,3 J |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,2 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1800 RPM |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Współczynnik udaru (maks.) | 5150 ud./min |
| Częstotliwość udaru (min.) | 0 ud./min |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,13 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,92 kg |
| Szerokość opakowania | 443 mm |
| Wysokość opakowania | 328 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wyjmowana bateria | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].