DEW
Młot wiercąco-kłujący 18V Dewalt DCH263P1
1 565,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ognia lub wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera akumulator, nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Cechy
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Wiercenie | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Dłutowanie | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
Wydajność
| Średnica wiertła w betonie (max) | 3 cm |
| Prędkość znamionowa | 1165 RPM |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Energia uderzenia | 3 J |
| Średnica wiercenia w kamieniu (maksymalna) | 2,8 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].