ADL
Młynek do kawy ADLER AD 4446ws
69,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Osłona | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 75 g |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Typ produktu | Młynek |
| Długość przewodu | 0,72 m |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor kabla | Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Moc
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 150 W |
Waga i rozmiary
| Średnica produktu | 96 mm |
| Wysokość produktu | 196 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].