BDE
Młynek do kawy Black+Decker BXCG150E (150W)
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 50 g |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Typ produktu | Młynek do kawy |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc | 150 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].