FEW
Młynek do kawy Fellow ODE Czarny (WYPRZEDAŻ)
575,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Typ produktu | Młynek do kawy |
| Średnica ostrza (min) | 6,4 cm |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 31 |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 80 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| System bezpieczeństwa | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Moc | 150 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].