ESP
Młynek do pieprzu Esperanza Malabar EKP001K (kolor czarny)
16,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał obudowy | Plastik |
| Okienko | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Młynek do soli i pieprzu |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 276 g |
| Głębokość produktu | 230 mm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Ilość komór baterii | 4 |
Dane opakowania
| Ilość | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Czyszczenie wyłącznie wilgotną ściereczką. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych miejscach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].