ADL
Zestaw młynków do przypraw ADLER AD 4449b czarny
131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 263 mm |
| Szerokość podstawy | 24,8 cm |
| Wysokość podstawy | 2,5 cm |
| Głębokość podstawy | 9,5 cm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Zawartość opakowania
| Młynek | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Liczba pojemników | 3 |
| Tacka | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Czas pracy | 120 min |
| Moc | 7 W |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Napięcie zasilania | 3.7 V |
Szczegóły techniczne
| Szybka wymiana części | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Młynek |
| Pojemność młynka | 150 ml |
| Ceramiczne żarna | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Materiał obudowy | ABS |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wyjmowany pojemnik na ziarna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 3 min |
| Regulacja grubości mielenia | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych miejscach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Czyszczenie wyłącznie wilgotną ściereczką. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].