ARR
Mobilny stojak + Uchwyt do TV 45-90" 60KG SD-22 ART Vesa 800x400
466,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalna waga | 60 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Zastosowanie | TV |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Mocowanie do płaskiej powierzchni | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 960 mm |
| Wysokość produktu | 1385 mm |
| Głębokość produktu | 590 mm |
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 114,3 cm (45") |
| Standard VESA | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
Zawartość opakowania
| Koła transportowe | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Uchwyt | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].