ARR
Mobilny stojak + uchwyt do TV 55-100" 120kg S-14 ART VESA 900x600 HEAVY DUTY
752,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał | Stal |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zastosowanie | TV |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Półka | Tak |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Waga i rozmiary
| Maksymalna wysokość | 2225 mm |
| Szerokość produktu | 1120 mm |
| Głębokość produktu | 615 mm |
| Minimalna wysokość | 1882 mm |
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Minimalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
Zawartość opakowania
| Koła transportowe | Tak |
| Uchwyt | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].