NEO
Monitor AG Neovo SC 2402 LED 24" FHD VA VGA HDMI BNC SPK 2x2W VESA CCTV 24/7
880,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejścia BNC | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Zespolony sygnał wizji | 1 |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 540,1 mm |
| Głębokość opakowania | 108 mm |
| Wysokość produktu | 322,1 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 226,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga (z podstawą) | 3,4 kg |
| Głębokość produktu | 41,8 mm |
| Szerokość opakowania | 606 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 408,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,1 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
Konstrukcja
| Typ produktu | Monitor CCTV |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Kąt pochylenia | 20° |
| Kolor produktu | Czarny |
Wyświetlacz
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000000:1 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 85 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
Wydajność
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Moc głośnika | 4 W |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 35 °C |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ilość | 1 |
Moc
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy monitora, aby zapobiec porażeniu prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego wpatrywania się w ekran z dużą jasnością, aby zapobiec zmęczeniu oczu. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczaj ciężkich przedmiotów na monitorze, aby uniknąć uszkodzeń. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].