NEO
Monitor AG Neovo SC 32E LED 32" FHD IPS VGA HDMI BNC SPK 2x2W VESA CCTV 24/7
1 755,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, LVD, WEEE, RoHS, REACH, FCC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Kabel zasilający | Tak |
Wyświetlacz
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kąt widzenia | 178º / 178º |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ wyświetlacza | IPS |
Wydajność
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Głębokość produktu | 236,8 mm |
| Szerokość produktu | 728,8 mm |
| Wysokość produktu | 540,3 mm |
Porty i interfejsy
| Wejścia BNC | 1 |
| Kensington Lock | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Port DVI | Tak |
| Wejście audio | 3.5mm |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście audio | 3,5 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].