ASU
MONITOR ASUS VY279HGE
865,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran matowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Typ podświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Paleta barw | 99% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 159 kHz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
Ergonomia
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 366,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 55,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 436,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 201,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615,6 mm |
Wydajność
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+, SPLENDID |
| AMD FreeSync | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 16,04 W |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 679 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].